Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğiniz firmanızı tüm ortamlarda temsil eden renkleriniz, logonuz ve çizginizdir. Sektörünüze uygun çizgilerde ve renklerde kurumsal bir kimlik oluşturduğunuzda firmanız dijital ortamda daha akılda kalıcı olur. Yapacağınız müşteri toplantılarında vereceğiniz ufak bir kartvizitten, bırakacağınız ürün kataloguna, mail yazışmalarında kullanacağınız mail imzanızdan, websitenizde kullanacağınız renklere kadar bir çok unsur aslında kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır.

Müşterilerinizin hafızasında yer almak istiyorsanız kurumsal kimliğiniz birbirini bütünleyici çalışmalarla tamamlanmalıdır. Yani müşterinize bıraktığınız ufak bir kartvizitten website adresinizi tuşalayarak giren bir müşteri kendisini farklı bir yerde hissetmemeli o kartvizite ait bir firmanın sitesine girdiğini bilmelidir.

Kurumsal kimlik öğeleri genellikle ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. İstediğimiz renkte ve çizgide bir logo tasarımını oluşturduktan sonra yapacağımız öncelikli çalışma kartvizit olacaktır. Müşteri toplantılarında bırakacağınız kartvizitler sizin için artı bir puan olacaktır. Mail imzaları da kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlenir. Mail yazışmalarında kullanacağınız imzalar kurumsal çizginizden uzaklaşmamalıdır.

Sosyal medya hesaplarınızda kullanacağınız profil resimleri, kapak görselleri de kurumsal kimliğinize göre tekrar oluştururlur. Reel ortamdaki firmanızın dijital ortamdaki yansımasını da kurumsal kimliğinizle bir bütün halinde tasarlanır. İhtiyaç duyulması halinde kurumsal kimlik öğelerine ek çalışmalar yapılabilir.

Kurumsal Kimlik çalışmanızın ayrılmaz bir parçası olacak kurumsal web sitesi çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ve yönetimi çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM